Hizmetlerimiz

Bakım
Bakım

Periyodik kontrol ve önleyici bakım işlemleri proses ekipmanlarının sağlıklı ve güvenilir çalıştırılması için mutlaka yerine gerilmesi gereken faaliyetler. Ekipmanlarınızın yıllık periyodik kontrollerini gerçekleştirerek o anki durumlarını inceliyor ve gerekmesi durumunda bakımını gerçekleştiriyoruz. Ürün portföyümüzde bulunan tüm ekipmanlar için periyodik kontrol ve bakım hizmetini tecrübeli kadromuz ve çözüm ortaklarımız ile birlikte sunuyoruz.

 

Hizmetler
Onarım
Onarım icon
Onarım

Onarım hizmetlerini kendi atölyemizde veya sizin tesislerinizde haftanın 7 günü 24 saat sunabiliyoruz. İhtiyaç duyulması halinde onarım faaliyetini, ekipmanın sökülmesini, toplanmasını sizlerin nezaretinde sahada yerinde gerçekleştirebiliyoruz. Ürün portföyümüzde yer alan bütün ürünler için; pompalar, sayaçlar, dolum kolları, tanker ekipmanları, İkmal tankerleri ve İkmal ekipmanları için onarım hizmetini veriyoruz.

Saha Keşfi ve Ekipman Seçimi icon
Saha Keşfi ve Ekipman Seçimi

Ekipmanın kullanılması planlanan sahanın durumunu ve koşullarını gözlemlemek üzere saha keşif hizmeti veriyoruz. Ekipmanın çalışacağı yeri sizinle birlikte ziyaret ediyor, ekipmanın en güvenli ve sağlıklı şekilde çalışmasına imkan sağlayabilmek için çalışacağı bölgenin ölçülerini alıyor, mevcut borulamaları ve çevresindeki yapıların durumlarını inceliyoruz. Yaptığımız incelemelerin sonuçlarını sizinle paylaşıyoruz ve en uygun ekipman dizaynı ve ekipman ölçülerinin belirlenmesine katkıda bulunuyoruz. Bu hizmetimizi başta dolum ve boşaltım kolları olmak üzere, pompalar, sayaçlar ve buhar geri kazanım sistemleri için veriyoruz.

Saha Keşfi ve Ekipman Seçimi
Devreye Alma ve Eğitim
Devreye Alma ve Eğitim icon
Devreye Alma ve Eğitim

Ekipmanın uygun çalışma koşullarında ilk çalıştırılmasına nezaret ederek ürünün istenen performansı sağladığından emin olmanızı istiyoruz. Ekipmanın sergilediği performansı ilk kez sizinle birlikte gözlerken devreye alma işlemlerinin güvenli ve insan sağlığını tehlikeye atmayacak bir ortamda gerçekleştirilmesine katkıda bulunmayı arzu ediyoruz. Devreye alma işlemlerini takiben saha personeliniz ve yetkili operatörlerinize ekipmanların işletilmesi ile ilgili eğitimleri sahada veriyoruz. İhtiyaç duymanız halinde sizlerle birlikte belirlediğimiz konularda operatörleriniz ve mühendisleriniz için sizin tesisinizde veya kendi atölyemizde uygulamalı eğitim seminerleri düzenleyerek, kadrolarınızın bilgi ve yetkinliklerinin pekiştirilmesine katkıda bulunuyoruz.Ürün portföyümüzde yer alan tüm ekipmanları için devreye alma ve eğitim hizmetlerini sağlıyoruz.